Українські хокеїсти здобули важливу перемогу на чемпіонаті світу: опубліковано відео

Юнацька збірна України (U-18) продовжує виступи на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB і в матчі третього туру перемогла Угорщину.

Рахунок в цьому поєдинку відкрив Фелікс Морозов, але незабаром угорці зуміли відігратися і перший період завершився внічию - 1:1. Другий ігровий відрізок українці провели вище всяких похвал. Голи забили все той же Морозов і Микита Кругляков - 3:1. На початку третього періоду Дмитро Даниленко довів рахунок до розгромного - 4:1. Але через кілька хвилин травму отримав основний воротар збірної України Артур Оганджанян і в час, що залишився до кінця зустрічі угорці зуміли відіграти дві шайби - 4:3.

Також в цій зустрічі важку травму отримав форвард Гліб Кривошапкин. Йому в голову влучила шайба і він, швидше за все, пропустить залишок турніру через важкого струсу мозку.

Після цієї перемогу Україна має в своєму активі шість очок після трьох матчів. Така ж кількість очок набрали Угорщина, Австрія і Японія.

Раніше "Апостроф" повідомляв про перемогу українців над Австрією.