Колумбія - Японія: відео голів

Збірні Колумбії та Японії стартували на чемпіонаті світу-2018. Матч представників групи Н пройшов у Саранську і завершився перемогою японської збірної з рахунком 2:1.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Колумбія - Японія.

Японія вийшла вперед вже на 6-й хвилині матчу. За гру рукою після удару Сінджі Кагави був вилучений Карлос Санчес, а японці отримали право на пенальті. Одинадцятиметровий реалізував той же Кагава.

Колумбійці відігралися під кінець тайму - Хуан Кінтеро перехитрив усіх ударом зі штрафного, коли покотив м'яч низом в ближній кут воріт.

Однак у другому таймі Японія знову повела в рахунку - Юя Осако забив головою після подачі з кутового. Цей м'яч виявився переможним.

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ

КОЛУМБІЯ - ЯПОНІЯ - 1:2

ГОЛИ: Кінтеро, 39 - Кагава, 6 (пенальті), Осако, 73