Неділя, 5 травня

5 травня

4 травня

Україна не змогла пробитися на молодіжний чемпіонат Європи-2019

Молодіжна збірна України (U-21) у вирішальному матчі відбірного турніру чемпіонату Європи-2019 на виїзді програла одноліткам з Нідерландів і не зуміла пробитися у фінальну стадію європейської першості.

В середині першого тайму рахунок відкрив Джастін Клюйверт, рідний син знаменитого голландського форварда Патріка Клюйверта. Через кілька хвилин перевагу господарів подвоїв Рішайро Живкович. Українці намагалися відігратися, але в цьому не досягли успіху. У другій половині зустрічі Живкович оформив дубль і встановив остаточний рахунок матчу - 3:0.

У підсумку, збірна України, набравши 17 очок, завершила відбір на третьому місці в своїй групі, не зумівши пробитися в фінальну частину Євро-2019.

Нідерланди U-21 - Україна U-21 - 3:0 (2:0)

Голи: Клюйверт, 21, Живкович, 24, 78

Нідерланди U-21: Гроотхейзен, Флоранус, Дікс, Хоогма, ван Дронгелен, Рамселаар, Влап (Кадіоглу, 80), Коопмейнерс, Клюйверт (Ідріссі, 80), Живкович, Ділросун (Мален, 66)

Україна U-21: Канівцев, Кирюханцев, Попов, Миколенко, Михайличенко, Пихаленок, Шепелев, Лучкевич (Третьяков, 46), Коваленко, Швед (Луньов, 79), Зубков (Борячук, 46)

Раніше "Апостроф" повідомляв, що українські юніори вийшли в еліт-раунд Євро-2019.