В УЄФА прийняли рішення по непристойному жесту Роналду в матчі з "Атлетіко"

Лідер "Ювентуса" Кріштіану Роналду не отримав дискваліфікацію за непристойний жест на матчі матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти мадридського "Атлетіко".

Після поразки в Мадриді (0: 2), "Ювентус" відігрався на своєму полі (3:0), а сам португалець оформив хет-трик в цій грі. Перемога подарувала італійському клубу путівку до чвертьфіналу турніру.

Під час святкування одного з м'ячів португалець продемонстрував непристойний жест тренера "Атлетіко" Дієго Сімеоне, який у першій грі показав уявний статевий орган, натякаючи на характер своїх футболістів. Тоді Сімеоне був покараний штрафом.

В УЄФА вирішили, що Роналду також буде оштрафований. Форварда зобов'язали заплатити 20 тисяч євро.

Таким чином, Роналду візьме участь у першому чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів з "Аяксом", який пройде 10 квітня.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у збірній України розповіли, як можна зупинити Роналду.