НБУ:USD  39.55

20 квітня

19 квітня

Американська тенісистка встановила вражаючий рекорд Вімблдону: опубліковано відео

Американська тенісистка Корі Гауфф стане наймолодшою учасницею в історії турніру Великого шолома Вімблдона.

У фінальному поєдинку кваліфікаційного раунду Гауфф, рік якої на сьогодні є 15 років і 122 дні, здобула впевнену перемогу над бельгійкою Гретьє Міннен з рахунком 6:1, 6:1.

Вімблдонський турнір пройде в Англії з 1 по 14 липня.

У минулому році переможцем турніру стала німецька тенісистка Анжеліка Кербер, яка обіграла легендарну американку Серену Вільямс у двох партіях.

Частіше за всіх Вімблдон вигравала чешка Мартіна Наратілова, яка ставала чемпіонкою дев'ять разів. За сім раз турнір вигравали Штеффі Граф і Серена Вільямс.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що український тенісист неймовірним чином упустив путівку на Вімблдон.

Розділ: Спорт Тема: Теннис