Команда Ракицького завоювала очко в першому турі Ліги чемпіонів

У матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів "Ліон" і "Зеніт", за який весь матч відіграв українець Ярослав Ракицький, зіграли внічию - 1:1.

Рахунок у матчі був відкритий на 41-й хвилині. Сердар Азмун обігрався з Артемом Дзюбою, вийшов один на один з Антоні Лопешем і пробив того. Господарі відігралися після перерви. Мемфіс Депай увірвався у штрафний майданчик "Зеніту", де був збитий Магомедом Оздоєвим. Сам же потерпілий переграв ударом з 11-метрової позначки Андрія Луньова. Надалі "Ліон" був ближче до того, щоб вирвати перемогу, проте рахунок на табло до кінця гри так і не змінився.