"Челсі" впевнено обіграв команду Моурінью в матчі чемпіонату Англії: відеоогляд

У матчі 18-го туру чемпіонату Англії "Тоттенгем Готспур" на своєму полі програв "Челсі" з рахунком 0:2.

"Челсі" захопив ініціативу з перших хвилин і досить швидко відкрив рахунок. На 12-й хвилині Вілліан розіграв кутовий з Ковачичем, отримав зворотну передачу, увірвався в штрафний, обіграв суперника і приголомшливим ударом відправив м'яч у дальній кут воріт. В середині тайму "Тоттенгем" міг зрівняти рахунок, але Кейн ударом з 11 метрів відправив м'яч вище воріт. Перед самим свистком на перерву начудив голкіпер господарів Гассаніга, який промахнувся повз м'яча і врізався в Алонсо. Арбітр призначив 11-метровий, який чітко реалізував Вілліан.

У другому таймі "Тоттенгем" намагався атакувати, але остаточно команду добило видалення Сон Хин Міна за грубу гру.

Таким чином, головний тренер "шпор" Жозе Моурінью програв своєму колишньому клубу.

"Челсі" залишився на четвертому місці в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, набравши 32 очка. "Тоттенгем" з 26 очками займає 7-е місце.

"Тоттенгем Готспур" - "Челсі" - 0:2 (0:2)
Голи: Вілліан (12, 45, з пенальті)

"Тоттенгем": Гассаніга, Санчес, Алдервейрелд, Ор'є, Вертонген (Роуз, 74), Дайєр (Еріксен, 46), Аллі, Сіссоко, Лукас Моура (Ндомбеле, 74), Сон Хин Мін, Кейн.

"Челсі": Аррісабалага, Аспілікуета (Джеймс, 80), Томорі, Зума, Алонсо, Маунт, Ковачич (Жоржиньо, 68), Вілліан, Канте, Рюдігер, Абрахам (Батшуайі, 80).

Попередження: Зума (31), Аллі (43), Ковачич (43), Гассаніга (45), Сіссоко (58), Алдервейрелд (67), Рюдігер (78).

Вилучення: Сон Хин Мін (62).