7 травня

6 травня

5 травня

4 травня

Новий Алієв: в європейському чемпіонаті футболіст забив три голи зі штрафних протягом 13 хвилин, відео

Форвард клубу "ХБ Торсхавна" Адріан Юстінуссен з Фарерських островів оформив покер за 13 хвилин в матчі національної першості. Три своїх голи він забив прямим ударом зі штрафних.

21-річний футболіст забивав на 8, 12, 17 і 21 хвилинах. Крім того, вже на четвертій хвилині матчу він зробив результативну передачу на свого партнера по команді.

Примітно, що видання TheTimesHub назвало футболіста "новим Алієвим", який славився своїми ударами зі штрафних.

До слова, "ХБ Торсхавн" святкував перемогу з рахунком 5:0, незважаючи на видалення, яке було отримано вже на 16 хвилині зустрічі.

В даний момент команда займає друге місце в турнірній таблиці.

Нагадаємо, що Алієв набив татуювання, яку йому придумав підписник з каналу "Кент" в YouTube.