Четвер, 2 травня

1 травня

"Баварія" розтрощила "фармацевтів" у чемпіонаті

"Баварія" обіграла "Байєр" в матчі 30-го туру чемпіонату Німеччини з рахунком 4:2.

Першими забити вдалося господарям. Лукас Аларіо вийшов один на один з Мануелем Нойером і переграв того. Однак ще до перерви "Баварія" змогла відповісти трьома забитими м'ячами. Спочатку Лукаса Градецьки засмутив Кінгслі Коман, потім гостей вперед вивів Леон Горецка, а перед самою перервою перевагу мюнхенців збільшив Серж Гнабрі.

У другому таймі Роберт Левандовскі довів рахунок до розгромного. Однак уникнути поразки з великим рахунком "Байєр" зміг під завісу зустрічі завдяки голу 17-річного Флоріана Вірца.

ЧЕМПІОНАТ НІМЕЧЧИНИ

30-й тур

БАЙЄР Леверкузен - БАВАРІЯ Мюнхен - 2:4

Голи: Аларіо, 10; Коман, 28; Горецка, 42; Гнабрі, 45+1; Левандовськи, 66; Вірц, 89.

Байєр: Градецьки, Драгович, С. Бендер, Тапсоба, Амірі (Венделл, 46), Арангіс, Баумгартлінгер (Пауліньо, 62), Белларабі (Вірц, 46), Аларіо (Фолланд, 76), Бейлі (Демірбей, 46), Діабі.

Баварія: Нойер, Алаба, Боатенг, Павар, Девіс (Ернандес, 85), Кімміх, Горецка (Мартінес, 74), Коман (Перішич, 67), Гнабрі (Алькантара, 74), Мюллер, Левандовськи.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Баварія" знищила чергового суперника в чемпіонаті.