Понеділок, 6 травня

6 травня

5 травня

Зірка збірної України забив божевільний гол в одному з найкращих європейських чемпіонатів: відео

Український півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський допоміг своїй команді обіграти одного з лідерів італійського чемпіонату "Лаціо" в матчі 27-го туру.

Наш співвітчизник відзначився забитим м'ячем на 66-й хвилині. Йому вдався гарматний удар з-за меж штрафного майданчика. Голкіпер "Лаціо" Тома Стракоша врятувати гостей не зміг. Так рахунок став 2:2. На 80-й хвилині Жозе Паломіно приніс "Аталанті" перемогу.

Цікаво, що за підсумками гри Малиновського було визнано авторитетним ресурсом WhoScored найкращим гравцем матчу. Він отримав оцінку 8,6.

Ось так Малиновський діяв у матчі з "Лаціо". Момент з голом українця можна подивитися, починаючи з часової позначки 2:25.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що у клубі зірки збірної України сталася смертельна трагедія.