RU  UA

Диво було дуже близько: "Динамо" гідно зіграло на легендарному стадіоні

Київське "Динамо" мінімально поступилося іспанській "Барселоні" в Лізі Чемпіонів. Матч на "Камп Ноу" завершився з рахунком 2:1.

Подробиці - в сюжеті Апостроф News о 10:00.

Рахунок на п'ятій хвилині відкрив капітан "Барселони" Ліонель Мессі, реалізувавши пенальті.

На початку другого тайму захисник киян Томаш Кенжора забив після кутового, проте рефері гол не зарахував, оскільки м'яч покинув межі поля під час виконання подачі з кута поля.

У другому таймі динамівці пропустили ще один м'яч - головою відзначився Жерар Піке. На 75 хвилині капітан "Динамо" Віктор Циганков один м'яч відквитав.

В цілому, "Динамо" заслужило як мінімум нічию, але кияни не реалізували багато моментів біля воріт німецького голкіпера Марка-Андре Тер Штегена, який тільки відновився після травми.

Зазначимо, що найкращим гравцем матчу визнали 18-річного воротаря киян Руслана Нещерета. Вчора він дебютував в Лізі чемпіонів. Одноклубники прозвали голкіпера "спайдерменом", оскільки він фантастично відбивав удари, які наносили каталонці.

Наступний матч у Лізі Чемпіонів "Динамо" знову зіграє з "Барселоною". Гра відбудеться в Києві за три тижні.