• НБУ:EUR 42.65
НБУ:USD  39.50

23 травня

Латвія створила футбольне диво в Туреччині: відеоогляд

У матчі 3-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу 2022 року збірні Туреччини і Латвії зіграли внічию з рахунком 3:3. Латиші двічі програвали по ходу зустрічі з різницею в два м'ячі, але зуміли уникнути поразки.

На самому початку зустрічі рахунок відкрив Кенан Караман, а на 33-й хвилині перевагу турецької збірної збільшив Хакан Чалханоглу. Втім, через пару хвилин Робертс Савальнієкс скоротив відставання гостей. На початку другого тайму Бурак Їлмаз забив третій гол турків. На 58-й хвилині розрив у рахунку скоротив Робертс Улдрікіс, а на 79-й - рахунок зрівняв Давис Ікаунієкс.

Туреччина, набравши сім очок, лідирує в турнірній таблиці групи G. Латвія з одним очком посідає передостаннє, п'яте місце.

Туреччина - Латвія - 3:3 (2:1)

Голи: Караман (2), Чалханоглу (33), Їлмаз (52, з пенальті) - Савальнієкс (35), Улдрікіс (58), Ікаунієкс (79)

Туреччина: Чакир, Еркін (Кекчю, 83), Мюльдюр, Сеюнджю, Кабак, Чалханоглу (Мераш, 66), Туфан (Тюрюч, 83), Йокушлу, Язиджі (Антальяли, 66), Караман (Унал, 73), Їлмаз.

Латвія: Штейнбор, Черномордий, Юрковскіс, Ошс, Ікаунієкс (Ікаунієкс, 65), Тоберс, Емсіс, Циганик (Камеш, 46), Улдрікіс (Кролліс, 73), Савальнієкс (Яунземс, 90), Федоров.