Пʼятниця, 3 травня

3 травня

2 травня

Словаччина - Іспанія: відео голів

У матчі 3-го туру групового турніру чемпіонату Європи Іспанія розгромила Словаччину з рахунком 5:0.

Словаки самі допомогли іспанцям вийти вперед. Дубравка невдало намагався вибити м'яч подалі від воріт і закинув його в сітку. У кінцівці першого тайму перевагу іспанців збільшив Лапорт. На другий тайм словаки вийшли деморалізованими і Іспанія довела матч до розгрому. Відзначилися Сарабія, Ферран Торрес, а також Куцка, який забив гол в свої ворота.

Іспанія, набравши п'ять очок, посіла друге місце в групі Е. Словаччина з трьома очками фінішувала на третій позиції і через жахливу різницю м'ячів (2-7) не змогла обійти Україну в заліку третє місць.

Словаччина - Іспанія - 0:5 (0:2)

Голи: Дубравка (30, автогол), Лапорт (45), Сарабія (56), Ферран Торрес (67), Куцка (71, автогол)

Словаччина: Дубравка, Шатка, Пекарік, Губочан, Шкріньяр, Гамшик (Бенеш, 90), Гараслін (Суслов, 69), Мак (Вайсс, 69), Громада (Лоботка, 46), Дуда (Дюриш, 46), Куцка.

Іспанія: Унаї Симон, Ерік Гарсія (Пау Торрес, 71), Лапорт, Аспілікуета (Ойарсабаль, 77), Альба, Коке, Бускетс (Тіаго Алькантара, 71), Сарабія, Педрі, Жерар Морено (Траоре, 77), Мората (Ферран Торрес, 66).

Попередження: Дуда (12), Бускетс (40), Альба (60), Шкріньяр (90).