Невизначеність Кремля на тлі кризи, що насувається політичної кризи і можливого загальнонаціонального протесту восени 2017 року дезорганізовує російський держапарат, що ще більше знижує його ефективність.
Таку думку висловив російський політичний експерт Валерій Соловей У коментарі "Московскому комсомолцу".
"У цих умовах треба начебто шукати сильного кандидата (на президентські вибори - Ред.). Але сильний кандидат - це виклик, загроза тому правлячому елітному угрупованню, яке зараз контролює ситуацію і яке дуже боїться змін. Тому що добре розуміє: зміни призведуть до кардинальної зміни її статусу. Добре ще, якщо вдасться життя зберегти, а то, що втратять активи, вже точно", - зазначив Соловей.
За його словами, якщо виходити з психологічного стилю Путіна, то він постарається зберігати ситуацію підвішеною якомога довше, що не дуже добре для країни, яка переживає глибоку системну кризу.
Соловей наголосив, що через невизначеність в Кремлі, в держапараті наростає дезорганізація і розгубленість.
"Чиновники відкладають справи, вважають за краще утримуватися від будь-яких рішень, оскільки не бачать стратегічну перспективу. Може бути, Путін її і знає, але більше, схоже, ніхто. В результаті і без того невисока ефективність державної машини катастрофічно падає. Дуже схоже на те, що було в апаратах ЦК КПРС і Радміну у 1990-1991 роках ", - підсумував експерт.
Нагадаємо, раніше політолог Андрій Піонтковський розповів, як дії нинішньої влади в Росії обертаються проти неї і прискорюють падіння режиму Володимира Путіна.