Президент Російської Федерації Володимир Путін пройшов тест на переобрання і продемонстрував свою силу, але що він буде робити з внутрішніми реформами, залишається питанням, особливо якщо він буде покладатися на колишню стратегію, а не на нові інноваційні заходи.
Про це йдеться в матеріалі американського дипломата Кемерона Мантера для приватної американської розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, текст якого є в розпорядженні "Апострофа".
За його словами, якщо на зовнішньополітичному фронті мандат Путіна дасть йому впевненість, щоб звалити на себе нові труднощі (які будуть зосереджені на вирішенні проблем більше, ніж підкреслювати нібито несправедливе ставлення до Росії на світовій арені), Москва може все ж знайти спільну мову з Заходом .
"Однак лідери, які довгий час перебували при владі (два десятиліття у випадку з Путіним), схильні дотримуватися того, що, на їхню думку, було успішним в минулому, замість того, щоб приймати стратегічно складні політичні заходи, які зміцнили б їх країну, максимально збільшили б її потенціал і забезпечили б їх участь в світових процесах як глобальних партнерів ", - йдеться в матеріалі.
У зв'язку з цим Мантер закликає подивитися на "Путіна 4.0" чітко і реалістично.
"Відповіді на старі питання про його наступний термін стануть більш очевидними, коли президент РФ призначить посадових осіб, роз'яснить свої ідеї про спадкоємність, розподілить бюджетні витрати і опублікує публічні заяви - в інтересах як його виборців, так і світової аудиторії. Виходячи з цих дій, спостерігачі будуть краще розуміти, що замислив Путін. Світ буде уважно стежити", - підсумував він.
Більше читайте в матеріалі "Апострофа": Путін готовий терпіти біль, Україні доведеться почекати - приватна розвідка США.