5 порад для догляду за тонким волоссям
новини компаній
Тонке волосся потребує особливого догляду, адже воно часто схильне до ламкості, втрачає об’єм і швидко забруднюється. Правильний підхід допоможе зробити його здоровим, міцним і красивим. У цій статті ми підготували 5 порад, які точно працюють і сприятимуть тому, що стан волосся значно покращиться.
Порада № 1: правильне миття
Тонке волосся часто пористе, через що швидше забруднюється та втрачає об’єм. Щоб уникнути обтяження, вибирайте щадні шампуні Kevin.Murphy без сульфатів і силіконів, які створюють плівку на волоссі. Надавайте перевагу очищувальним засобам, що містять протеїни, колаген або морські мінерали, які сприяють зміцненню та додають пишності. Обов’язково мийте голову двічі: перший раз змиває забруднення, другий — активує корисні компоненти шампуню. Завжди використовуйте кондиціонер, але лише на кінчики, щоб уникнути обтяження.
Порада № 2: наситьте раціон вітамінами
Здоров’я волосся починається зсередини, тому важливо забезпечити організм необхідними поживними речовинами. Додайте до свого раціону продукти, багаті на білки, зокрема, рибу, яйця, курятину, горіхи та бобові, адже протеїн є основним будівельним матеріалом для волосся. Вітаміни групи B (зокрема біотин), E та D можуть сприяти зміцненню волосяних фолікулів, покращувати кровообіг шкіри голови та стимулювати ріст волосся. Для додаткової підтримки корисно приймати вітамінні комплекси, що містять біотин, цинк і магній, важливі для краси та здоров’я волосся.
Порада № 3: мінімізуйте термічний вплив
Тонке волосся більш чутливе до високих температур, які руйнують його. Зменшуйте використання термічних приладів, а якщо це необхідно, обирайте найнижчий температурний режим. Перед сушінням феном обов’язково наносьте термозахисний спрей, який створює бар’єр від тепла. Альтернативою є природне сушіння. Після миття промокніть волосся рушником без тертя, щоб уникнути ламкості.
Порада № 4: використовуйте спеціальні доглядальні засоби
Спеціальні муси та пінки для тонкого волосся, допомагають надати прикореневий об’єм без ефекту липкості або тяжкості. Вони рівномірно розподіляються й забезпечують стійкість укладання протягом дня. Також корисними є спреї для стайлінгу, підкреслюють форму зачіски та захищають волосся від вологи, запобігаючи втраті об’єму навіть у вологу погоду.
Легкі виворотки сприяють зміцненню тонкого волосся, надаючи йому здорового вигляду без обтяження. Проте важливо дотримуватися міри у використанні засобів: надмірна кількість доглядальних засобів може зробити волосся тьмяним і надавати йому «жирного» вигляду. Рекомендуємо наносити мінімальну кількість засобу, приділяючи увагу лише тим зонам, які цього потребують, наприклад, кінчикам або прикореневій зоні. Регулярний контроль і правильне дозування допоможуть зберегти свіжість і легкість зачіски.
Порада № 5: регулярно відвідуйте перукаря
Відвідуйте перукаря кожні 6–8 тижнів, щоб обрізати посічені кінчики. Салонні процедури, наприклад, ламінування чи кератинове вирівнювання, допомагають зміцнити волосся і додати йому блиску. Консультація трихолога дасть змогу знайти причину надмірного випадіння та обрати правильний повсякденний догляд.
Отже, правильний догляд за тонким волоссям дозволяє не лише зміцнити його, а й зробити більш густим і об’ємним. Дотримуйтеся цих рекомендацій і ваше волосся завжди виглядатиме здоровим та доглянутим!