• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

Аргентина - Хорватія - 3:0 другий фінал для Мессі

Аргентина та Хорватія визначили першого фіналіста Мундіалю

Аргентина та Хорватія визначили першого фіналіста Мундіалю Мессі і Альварес вивели Аргентину у фінал Фото: fifa.com

У першому півфінальному матчі чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Аргентини обіграла команду Хорватії з рахунком 3:0 і стала першим фіналістом Мундіалю.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Лусаїлу.

Перемогу "небесно-блакитним" забезпечили Хуліан Альварес та Ліонель Мессі. В епізоді з пенальті форвард "Манчестер Сіті" його заробив, а капітан забив. За п'ять хвилин сольний прохід Альвареса закінчився другим голом.

А у середині другого тайму Мессі зробив усе для третього голу, який забив Альварес.

Але! Пенальті не було. Італієць Даніеле Орсато помилився, а VAR його не поправив.

Для Ліонеля Мессі це другий фінал. Нагадаємо, перший він програв у 2014 році Німеччині.

Дивіться: Календар чемпіонату світу з футболу 2022 – розклад та результати всіх матчів

Аргентина та Хорватія раніше зіграли між собою 5 матчів - кожна зі збірних перемагала по два рази, ще в одному матчі була нічия.

На чемпіонатах світу команди двічі перетинали у групових турнірах. 1998 року, коли хорвати стали бронзовими призерами, Аргентина перемогла з рахунком 1:0. А на попередньому Мундіалі, де хорвати були срібними призерами, "картаті" розгромили Аргентину з рахунком 3:0.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2022

1/2 фіналу

Лусаїл. Lusail Stadium
Головний арбітр: Даніеле Орсато (Італія)

АРГЕНТИНА - ХОРВАТІЯ - 3:0

1:0 Лео Мессі, 34'
2:0 Хуліан Альварес, 39'
3:0 Хуліан Альварес, 68'

_____________________________________________________________

23:05. аналіз гри Аргентина - Хорватія у післяматчевій студії

22:56. завтра у матчі Франція - Марокко визначаться суперники і Аргентини, і Хорватії

90+5 хв. ВСЕ! Аргентина вийшла до фіналу, а Хорватія зіграє у матчі за бронзові медалі

90+5 хв. дальній удар відчаю від Ловрена - вище воріт

90 хв. ще 5 хвилин дав зіграти Орсато. Хоча вже можна було б завершувати

89 хв. після удару Майєра невеличкий рикошет - і м'яч ловить Еміліано

86 хв. ще дві заміни у Аргентини: Хуан Фонт і Анхель Корреа вийшли замість Науеля Моліни і Алексіса Мак Аллістера

83 хв. Мак Аллістер видав класний пас черпачком на Паласіоса - той пробив зльоту повз ворота

81 хв. Лука Модріч йде з поля - замість капітана з'явився Ловро Майєр

78 хв. Оршич спробував закрутити м'яч обвідним ударом у дальній кут - схибив

74 хв. подвійна заміна у складі "небесно-блакитних": Хуліан Альварес і Родріго Де Пауль йдуть відпочивати, замість них вийшли Пауло Дібала і Езек'єль Паласіос

73 хв. Перішич б'є здалеку - м'яч спокійно ловить Еміліано

72 хв. замість Андрея Крамаріча вийшов Марко Лівая

71 хв. Отаменді грубо зіграв проти Перішича

69 хв. Мессі в контратаці, отримавши м'яч біля правої бровки в центрі, увірвався в карний майданчик, майстерно розібрався з Гвардіолом, що його опікав, після чого зібравши на себе ще двох захисників, віддав пас під удар Альваресу. Хуліан в дотик відправив м'яч у сітку

69 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Альварес

68 хв. аргентинці зараз обороняються фактично вдесятьох

68 хв. Крістіан Ромеро грубо в'їхав у ноги Петковича ззаду

62 хв. після подачі зі штрафного зліва Ловрен б'є головою - м'яч фактично з воріт вибиває Отаменді

62 хв. перша заміна у аргентинців: замість Леандро Паредеса виходить Лісандро Мартінес

60 хв. ще півгодини залишається у хорватів, щоби спробувати переломити хід гри

58 хв. Мессі метрів з 10-ти зліва б'є у ближній кут - рятує Лівакович

55 хв. великими силами атакують хорвати, та поки без моментів

50 хв. ще одна заміна у хорватів: замість Марсело Брозовича вийшов Бруно Петкович

46 хв. дві заміни у складі хорватів - замість Маріо Пашаліча і Борни Соси вийшли Нікола Влашич і Міслав Оршич

22:05. повертаються команди на поле. За мить почнеться другий тайм

21:52. в цілому рівний перший тайм завершився на користь "небесно-блакитних" завдяки двом результативним діям Хуліана Альвареса. У першому епізоді він заробив пенальті, а згодом і реалізував контратаку

45+5 хв. завершується перший тайм

45+1 хв. спроба загострити від Пашаліча - дуже неточно

45 хв. удар Модріча зі штрафного - Еміліано спокійно ловить м'яч

42 хв. Лівакович рятує "картатих" після удару Мак Аллістера головою під поперечину

39 хв. в контратаку втекли аргентинці після кутового хорватів, яку точним ударом замикає Хуліан Альварес

39 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Альварес

35 хв. ще й вилучення. Але не гравця - червону отримав один з тренерів хорватської збірної, легендарний форвард Маріо Манджукіч

34 хв. б'є Лео у правий верхній кут - Лівакович хоч і вгадав напрямок, та не мав шансів відбити цей удар

34 хв. ГООООООООООООООООООООООООООООЛ - Мессі

34 хв. VAR підтверджує пенальті

32 хв. попереджений і Ковачіч за суперечку з Орсато

32 хв. Лівакович збиває Альвареса у карному майданчику - це пенальті і жовта голкіперу

31 хв. Перішич гостро пробиває з 20-ти метрів - вище

30 хв. Мессі поки що непомітний на полі. Та й немає у Лео наразі можливостей себе проявити. Він сьогодні під дуже пильною опікою

25 хв. дальній удар від Енцо - це не проблема для Ліваковича

17 хв. Ловрен пробив головою вище воріт після подачі Модріча з кутового - маємо перший удар

15 хв. третина тайму позаду, а воротарі м'яча поки й не бачили

10 хв. дуже прагматичний початок - ніхто стрімголов в атаку не біжить

9 хв. хорвати спробували піти в атаку великими силами, але нічим це не завершилося

5 хв. спокійний початок гри. Аргентинці спробували провести кілька атак правим флангом - безрезультатно

1 хв. півфінали, матч за третє місце і фінал грають новими м'ячами від Adidas

21:00. стартовий свисток Даніеле Орсато - гра почалась

20:56. а тепер гімн Хорватії

20:55. слухаємо національні гімни. Спершу гімн Аргентини

20:51. футболісти вже чекають виходу на поле, а поки церемонія відкриття матчу

20:49. останні новини перед грою у передматчевій студії

20:45. чверть години до першої півфінальної гри

14:51. вітаємо на "Апострофі". На Мундіалі в Катарі залишилося зіграти лише чотири матчі, а два найближчих визначать двох фіналістів чемпіонату

Баварія та Реал влаштували гольову феєрію у першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів