Лайм

Чоловік прикрасив будинок до Різдва, але сусіди звинуватили його в несмаку - він відповів тролінгом красивіше

Вчинок сусідів не засмутив молодого батька, адже у нього гарне почуття гумору

Житель містечка Бриджвотер в Англії прикрасив свій будинок до Різдва, але сусіди не оцінили його старань. У своїй поштовій скриньці Біллі Морган знайшов записку, в якій сусіди настійно попросили його прибрати іграшки та гірлянди. Але чоловік виявився тим ще тролем і з відповіддю не забарився.

Як пише LadBible, напередодні свят 38-річний британець скупився іграшками та різними прикрасами, щоб оформити свій будинок. Він розвісив їх біля входу і на вікнах, але сусіди вирішили, що у Біллі Моргана занадто святковий настрій. Сказати йому про це вони не наважилися, проте підкинули до ящика колективного листа.

"Я та інші сусіди, з якими я говорив, відчуваємо, що вашої уваги у демонстрації "Різдва" занадто багато. Воно знаходиться на межі несмаку. У нас у всіх дух Різдва, але, будь ласка, зменшіть свій", - звернулися вони до Моргана. Записку підписали коротко - "Дякуємо. Сусіди".

Знахідка аж ніяк не засмутила чоловіка, адже у нього виявилося гарне почуття гумору. Трохи поміркувавши, молодий батько поїхав до магазину за додатковою різдвяною атрибутикою. Скан записки сусідів він роздрукував на великому аркуші паперу і прикріпив її до руки великого надувного ельфа, якого розмістив на найвиднішому місці свого двору.

У коментарі місцевому виданню чоловік зізнався, що не розуміє, чому сусіди так негативно поставилися до його ідеї. Подібні свята повинні зближувати людей, але ніяк не ставати причинами для сварок: "Різдво повинне бути яскравим і барвистим. Писати і залишати записки під моїми дверима - це зовсім не в дусі Різдва".

  • Раніше чоловік натрапив у Twitter на оголене фото своєї 19-річної дочки і вирішив, що кращою відповіддю буде хороший тролінг. Тепер він зірка соцмереж.
  • Дуейн "Скеля" Джонсон потролив товариша в Instagram і тепер всі думають, що актор вчетверте став батьком.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime, щоб нічого не пропустити.

загрузка...

Новости партнеров

Loading...

Читайте також

Ім'я Меган Маркл перетворили в дієслово - якщо вас не цінують на роботі, можете просто меганмарклити

Іменем Меган Маркл назвали нове поняття. Меганмарклити - цінувати себе і своє психічне здоров'я

Пес завадив господині вилетіти до охопленого вірусом Уханя і, можливо, врятував їй життя

Збіг чи ні, та завдяки тварині жінка уникла карантину через коронавірус

загрузка...

Новости партнеров

Загрузка...