Лайм

ЗМІ пишуть про нові прогнози Ванги, а журналісти в Росії сміються, адже це їх старий фейк

У пресу нібито потрапили невідомі раніше передбачення провидиці з Болгарії

Що б у світі не сталося, ЗМІ завжди знайдуть вам на це передбачення Ванги - сліпої болгарської жінки, якій приписують дар передбачення. Ванга померла в 1996 році, при цьому нібито встигла передбачити долю і біди людства на роки вперед. В тому числі, як стверджує сьогодні преса, і пандемію коронавіруса.

Найгучнішою новиною останніх днів стали прогнози про те, коли пандемія піде на спад, і коли фахівці винайдуть вакцину від вірусу. Словами Ванги з цього приводу з російським журналістом нібито поділився її біограф Велізар Властіміров. ЗМІ стверджують, що 92-річний чоловік живе відлюдником і добути інформацію вдалося лише завдяки його двоюрідному онукові. Роззяви зачитуються, а засновник сатиричного агентства "Панорама" Борис Гонтермахер лише сміється, адже Велізара Властімірова в його редакції вигадали ще у 2018 році.

Ванга Фото: tass.ru

"Знайшли пророцтво Ванги про коронавірус", "Вакцина буде вже скоро", - говорять заголовки українських видань. В цей час у Росії на "Первом канале" цій темі присвятили цілий випуск передачі "На самом деле", у студію якої навіть запросили тих самих героїв тижня - журналіста і онука Велізара Властімірова, завдяки яким вдалося розповісти світу благі новини. Але ось невчасно в Твіттер відписався з цього приводу Борис Гонтермахер:

"Первый канал" влаштував цілу передачу про вигаданого нами персонажа Велізара Властімірова", - посміявся він. Вперше, за словами журналіста, редакція написала про біографа Ванги ще в 2018 році.

Як уже згадувалося вище, ЗМІ один за одним стверджують, що ще нікому не вдавалося поспілкуватися з Велізаром Властіміровим. Але, схоже, справа не в тому, що чоловік живе відлюдником, а все через те, що він не існує взагалі.

  • Раніше хлопець вирішив прославитися і довести світові, що коронавірус - це фейк. Блогер взяв участь в Coronavirus Challenge і облизав на камеру унітаз. Тепер з його діагнозом йому не до хайпу.

Найцікавіші новини тепер в Telegram! Підписуйтесь на канал theLime, щоб нічого не пропустити.

Новости партнеров

Читайте також

Як приготувати вдома корисний чай матча: простий рецепт і властивості

Підказки приготування і чому зелений чай матча варто обрати замість чашки кави