Лайм

Як зберегти колір волосся після фарбування, щоб він довше не вимивався

Експерти поділилися рекомендаціями

Після фарбування волосся хочеться якомога довше зберегти його насичений колір, блиск і шовковистість. Однак з кожним миттям відтінок змінюється, стає більш тьмяним. Через пару тижнів колір волосся може повністю відрізнятися від того, яким був спочатку. Колористи розповіли виданню Today, як доглядати за фарбованим волоссям, щоб уникнути швидкого вицвітання кьолору.

Читайте також: Балаяж не виходить із трендів: які зачіски будуть модними у 2024 році.

Фото: Getty Images

Не мийте голову впродовж дня після фарбування

Колорист із Нью-Йорка Райан Перл рекомендує почекати з миттям голови не менше 24 годин після фарбування. Якщо ви все ж хочете змінити укладку або освіжити волосся після походу в перукарню, Перл пропонує просто сполоснути волосся прохолодною водою і помасажувати шкіру голови кінчиками пальців.

Відмовтеся від гарячої води

Гаряча вода псує колір фарбованого волосся. Колорист рекомендує жінкам використовувати для миття голови воду прохолоднішої температури, оскільки це допоможе зберегти стійкість кольору та блиск.

Замініть шампунь із сульфатами

Колорист Джей Б. Шелтон зазначає, що багато недорогих шампунів містять сульфати - компоненти, які змивають колір волосся. Шукайте доглядові продукти, які не містять сульфатів та спирту. Вони очищують волосся так само добре, але при цьому допомагають зберегти колір.

Читайте також: Перукарі поділилися лайфхаками, як зробити волосся блискучим: не всі це знають.

Рідше мийте голову

Багато жінок миють голову щодня, що позбавляє волосся природного себуму та змиває фарбу. Постарайтеся мити голову через день, а якщо волосся швидко стає жирним, використовуйте сухий шампунь. Також ви можете придбати шампунь та кондиціонер, розроблені спеціально для фарбованого волосся.

Фото: Getty Images

Відмовтеся від шампунів, що освітлюють

Освітлюючі шампуні мають особливу формулу, яка може радикально змінити колір фарбованого волосся. Так, приємний русявий відтінок може раптово стати помаранчевим або зеленуватим. Шампуні від лупи можуть зробити те саме, якщо вони не призначені спеціально для фарбованого волосся.

Правильно мийте голову

Перукарка Сара Потемпа радить під час миття голови зосередитися на очищенні коренів, а не на середині та кінчиках волосся. Інакше згодом це призведе до втрати кольору після фарбування.

Використовуйте кондиціонер

Пару разів на тиждень використовуйте зволожуючий кондиціонер чи маску. Фахівці кажуть, що сухість волосся – одна з головних причин тьмяного кольору. Така доглядова процедура в домашніх умовах допоможе зберегти здоров'я і блиск волосся без відвідування салону.

Читайте також: Чому не варто взимку користуватися лаками та гелями для укладки волосся.

Рідше сушіть волосся феном

Волосся пошкоджується кожного разу, коли ви сушите його гарячим феном або користуєтеся щипцями для завивки або вирівнювання. Якщо вам необхідна гаряча укладка, експерти радять використовувати термозахисні засоби. Нанесення олії на середину волосся та кінчики полегшує розчісування, створює захисний бар'єр та зволожує волосся.

Фото: Getty Images

Захищайте волосся від сонця

Фарбоване волосся під впливом ультрафіолету швидко тьмяніє. Якщо ви займаєтеся активним відпочинком на свіжому повітрі, наприклад, гуляєте або ходите на пляж, обов'язково носіть головний убір.

Носіть шапочку у басейні

У басейні воду хлорують, і ця речовина дуже швидко робить фарбоване волосся тьмяним. Якщо ви регулярно плаваєте, носіть шапочку і користуйтеся незмивним кондиціонером, який зменшує вицвітання волосся.

Цікаві новини для вас:

Новини партнерів

Читайте також

Не поспішайте дзвонити сантехніку: дієві лайфхаки для прочищення зливу душу

Експерти з прибирання розповіли, як самостійно прочистити забитий злив в душі і які засоби треба використовувати

На бутерброди, до гарніру і просто так: як приготувати курячу ковбасу вдома

Шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво показав, як приготувати курячу ковбасу без добавок вдома

Сало в буряковому квасі - давній рецепт української закуски

Сало в буряковому квасі - стародавній український рецепт, таке сало можна зберігати два тижні