Четвер, 25 квітня

Реал - Тоттенхем - 1:1 Хроніка матчу Ліги чемпіонів, відео голів

У Мадриді відбулась битва лідерів групи H в Лізі чемпіонів

У Мадриді відбулась битва лідерів групи H в Лізі чемпіонів Фото: EPA/UPG

Мадридський "Реал" і лондонський "Тоттенхем Хотспур" розписали нічию в матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

"Апостроф" вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" - "Тоттенхем Хотспур".

Обидва голи були забиті в першому таймі. На 28-й хвилині Харрі Кейн вивів "шпор" вперед, але перед перервою Роналду з пенальті зрівняв рахунок.

У другому таймі могли забивати як господарі, так і гості, але рахунок більше не змінився.

Після першого кола групового етапу "Реал" і "Тоттенхем Хотспур" набрали по сім очок. У дортмундської "Боруссії" і АПОЕЛа по одному очку.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

Група H. 3 тур

РЕАЛ Мадрид, Іспанія - ТОТТЕНХЕМ ХОТСПУР Лондон, Англія - 1:1

0:1 Харрі Кейн, 28' (Серж Орьє)
1:1 Кріштіану Роналду, 43' - пенальті

Реал: 1. Навас, 5. Варан, 12. Марсело, 4. Серхіо Рамос, 19. Хакімі, 8. Кроос, 10. Модріч, 14. Каземіро, 7. Роналду, 9. Бензема, 22. Іско

Запасні: 13. Касілов, 6. Начо, 15. Тео Ернандес, 17. Лукас Васкес, 18. Льоренте, 20. Марко Асенсіо, 24. Дані Себальос

ТХ: 1. Льоріс, 4. Алдервейрелд, 5. Вертонген, 6. Міна Санчес, 15. Дайер, 24. Орьє, 17. Сіссоко, 29. Уінкс, 23. Еріксен, 10. Кейн, 18. Льоренте

Запасні: 13. Ворм, 2. Тріпп'єр, 21. Фойт, 37. Уолкер-Петерс, 3. Роуз, 7. Сон Хин Мін

Цікаво, що раніше "Реал" і "Тоттенхем Хотспур" двічі перетиналися в єврокубках. У 1985 році Королівський клуб переграв "шпор" в чвертьфіналі Кубка УЄФА (1:0 у Лондоні і 0:0 в Мадриді), а в 2011 році "Реал" розгромив англійців у чвертьфіналі Ліги чемпіонів (4:0 в Мадриді і 1:0 у Лондоні).

Манчестер Сіті у дуже важкому матчі обіграв Челсі та вийшов у фінал Кубка Англії