Румунія – Україна – 0:1 дуже важлива перемога на Євро-2023

У другому турі наша молодіжка перемогла господарів турніру

У другому турі Україна грає з Румунією Фото: uefa.com

Молодіжна збірна України у другому турі чемпіонату Європи-2023 перемогла господарів турніру, збірну Румунії.

"Апостроф" вів онлайн трансляцію з Бухареста.

Переможний гол наші забили на 89-й хвилині. Румунський захисник зрізав м'яча у ворота.

Дивіться: Календар Євро-2023 серед молоді: розклад та результати всіх матчів

Раніше Україна та Румунія на рівні молодіжних збірних зіграли два матчі. По одній перемозі при різниці м'ячів 1:3.

Нагадаємо, у першому турі Україна обіграла Хорватію з рахунком 2:0, а румуни зазнали розгромної поразки від Іспанії (0:3).

У третьому турі Україна зіграє із Іспанією 27 червня.

ЄВРО-2023 u-21

Група B. 2 тур

Бухарест. "Стяуа"
Головний арбітр: Мортен Крог (Данія)

РУМИНІЯ - УКРАЇНА - 0:1

_______________________________________________________________

90+7 хв. все! Україна здобуває важливу перемогу і за крок до чвертьфіналу

90+6 хв. наші вирішили не бити, а розіграти м'яч. Лише загубили епізод

90+5 хв. збивають Судакова перед карним майданчиком. Хороший стандарт у наших

90+5 хв. румуни все намагаються забити, бо поразка - це фактично виліт з турніру після групового етапу

90+4 хв. попереджений Андрес Думітреску за надмірні емоції з лави запасних

90+1 хв. а от Ванату за грубу гру проти Раковіцана Крог виписав червону

90+1 хв. Албу і Раковіцан отримали жовті картки

90+1 хв. штовханина на полі. Зараз суддя буде роздавати картки

89 хв. Брагару зліва увірвався до карного майданчика, прострілив на Ваната і м'яч від ноги захисника Віктора Дікана закотився у сітку

89 хв. ГООООООООООООООООООООООООООЛ

85 хв. з лінії карного майданчика б'є Бондаренко - ловить Тирновану

85 хв. Ванат з гострого кута справа сильно б'є у ближній кут - рятує Тирновану

77 хв. замість Кащука вийшов Богдан В'юнник

75 хв. в останні хвилини обережна гра

68 хв. і у румунів одна заміна. Замість Марковича вийшов Даніель Бирліджа

68 хв. подвійна заміна у наших. Замість Сікана і Криськіва вийшли Владислав Ванат і Максим Брагару

62 хв. Албу отримав пас у нашому карному майданчику і бив у правий незахищений кут - на щастя, схибив

57 хв. перші заміни у румунів - замість Мунтяну і Петріли вийшли Драгош Албу і Октавіан Попеску

56 хв. Криськів віддав пас Судакову. Той б'є з 18-ти метрів, але румунський голкіпер не спить у воротах

55 хв. поперечина рятує румунів після удару Сікана з лінії воротарського майданчика

20:04. повертаємося на стадіон "Стяуа", де за мить розпочнеться другий тайм

45+3 хв. перерва

45+2 хв. дальній удар Судакова - м'яч летить поруч зі стійкою

43 хв. Трубін відбив м'яч на кутовий після сильного удару Марковича під поперечину

39 хв. розрізний пас Бондаренка на Криськіва, той п'ятою виводить сам на сам Кащука. Олексій підсікав м'яч над голкіпером, але не влучив у ворота

37 хв. Бондаренко класно віддав на Криськіва, але той не зміг завдати точний удар

33 хв. Бражко ідеальним підкатом зупинив атаку румунів

30 хв. Петріла грубо зіграв проти Кащука - і вже друга жовта у румунів

24 хв. Судаков класним пасом вивів Кащука сам на сам, але Олексій пробив у руки Тирновану

17 хв. божевільний момент у румунів. Пройшла класна передача на Петрілу - той розстрілював Трубіна, але схибив

13 хв. Ліксандру не за правилами зупинив Брожка

13 хв. Криськів б'є з 20-ти метрів - і знову Тирновану рятує румунів

11 хв. який шанс не реалізував Кащук. Бражко кинджальним пасом вивів його сам на сам. Олексій цілився у дальній кут, але Тирновану зреагував на удар

9 хв. дальня спроба від Кащука - вище

7 хв. здалеку бив Маркович - повз ворота. До того ж, Трубін все контролював

5 хв. знову б'є Мунтяну - цього разу м'яч летить у руки Трубіну

4 хв. невдалий рикошет від наших захисників і м'яч летить до Мунтяну. Той б'є в дотик - вище воріт

19:00. гра починається

18:57. прослухали національні гімни

18:55. і хоча сьогодні вся Україна з попкорном спостерігає за подіями на болотах, де Пригожин здійснює держпереворот, та сьогодні "синьо-жовті" грають важливу гру

13:41. вітаємо! Продовжуємо онлайн трансляції молодіжного Євро. У другому турі наша команда грає з господарями турніру румунами

Ювілейне та рекордне чемпіонство "Манчестер Сіті"

В Англии завершились матчи 38 тура АПЛ, по итогам которого определился победитель Премьер-лиги

Абсолютна перемога! Усик - Тайсон Ф'юрі: все про супер-бій XXI століття

В Саудовской Аравии состоялся бой века между Александром Усиком и Тайсоном Фьюри

Ворскла - Шахтар - 1:2 золотий дубль

Состоялся финальный матч за Кубок Украины между полтавской Ворсклой и донецким Шахтером