RU  UA  EN

Четвер, 22 серпня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.95
Бізнес

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

22 серпня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Схеми на тендерах і відкати: експерт поділився відомостями про масштаби корупції в "Укрзалізниці"

Рішення "Укрзалізниці" щодо підвищення тарифів на перевезення в майбутньому загрожує лише спалахом корупційних скандалів, при цьому якість послуг не підвищиться.

Такою думкою в коментарі для "Апострофа" поділився президент Української аграрної конфедерації Леонід Козаченко.

Так, він згадав скандальну закупівлю рушників за завищеними в три рази цінами у єдиної компанії, яка залишилася на тендері після відсіювання конкурентів через "відсутність досвіду". На його думку, ця історія - одиничний випадок, який лише частково відображає масштаб зловживань в галузі.

"Існує велика проблема ефективного використання коштів, отриманих від підвищення тарифів. Як, втім, і будь-яких інших інвестицій, що залучаються на розвиток" Укрзалізниці ". На жаль, завжди мінімум третину витрат на пальне, а іноді і більше, потрапляло в кишені чиновників. Візьмемо цю історію із закупівлею склянок і рушників. адже це лише ті прояви, які знаходяться на увазі ", - заявив Козаченко.

Також він розповів про прямому разі вимагання з боку чиновників залізничного перевізника.

"Мені відомий випадок, що стався кілька років тому, коли у бізнесменів, які в приватизованій депо на комерційній основі ремонтували вагони, чиновники, хтось із тодішнього керівництва" Укрзалізниці ", зажадали відкату 30% коштів, заплачених за ремонт", - розповів він .

На думку голови асоціації, при таких масштабах корупції мови про підвищення тарифів на перевезення від "Укрзалізниці" бути не може.

"Це не дає можливість отримати позитивний ефект від того ж підвищення тарифів, а по суті лише породжує все нові проблеми", - підкреслив Леонід Козаченко.

Новости партнеров

Загрузка...