РУС. | УКР.

Вівторок, 19 лютого
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.95
Економіка та фінанси

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

19 лютого

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Коновалюк пояснив, яким вимогам повинен відповідати новий глава НБУ

Нового голову НБУ може спіткати доля Валерії Гонтарєвої, яка нещодавно пішла у відставку, якщо він не озвучить позицію НБУ щодо розвитку банківської системи та реального сектору економіки країни.

Про це у своєму блозі написав економіст, лідер ВО "Нова Україна" Валерій Коновалюк, коментуючи відставку глави Нацбанку, повідомляє "Gordonua".

За його словами, без особливої уваги з боку Нацбанку до української промисловості країну з нинішньої економічної кризи не витягнути.

"Для нашої країни дуже важливо, щоб до керівництва Нацбанку не прийшла Гонтарєва-2. Важливо дізнатися ще до призначення нового голови НБУ його позицію щодо розвитку банківської системи та реального сектору економіки України. Кандидат на крісло головного банкіра повинен не тільки розповісти в цифрах про майбутнє гривні, але і дати своє бачення розвитку вітчизняної економіки", - заявив Коновалюк.

Він також зазначив, що новий голова НБУ повинен чітко визначити, які сфери і галузі будуть у пріоритеті.

"Хочеться почути відповідь на питання, коли запрацює Експортно-кредитне агентство, як банки будуть підтримувати середній та малий бізнес, які будуть валютні обмеження для імпортерів і експортерів. І, головне — чи буде майбутній голова Нацбанку проводити політику відмови від зовнішніх кредитів", - зазначив економіст.

На його думку, керівник Нацбанку – не тільки компромісна політична фігура, це професіонал, від якого залежить розвиток економіки країни.

Також економіст впевнений, що сама Валерія Гонтарєва повинна публічно відзвітувати за свою роботу.

Новости партнеров

Загрузка...