RU  UA  EN

Вівторок, 17 вересня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
24.55
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

17 вересня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Перевзувся в повітрі: журналісти розкрили цікаві подробиці про "слугу народу" з Харкова

Журналісти виявили, що переможець на виборах до Верховної Ради України у 170 окрузі в Харкові Андрій Одарченко виділяв гроші на рахунок партії "Наші" Євгенія Мураєва.

Про це йдеться у розслідуванні видання "Схеми".

Так, у звіті партії "Наші" на сайті НАЗК можна знайти запис про те, що Одарченко вносив два транші для партії Мураєва на суму 198,5 тисяч гривень.

На виборах за Одарченка віддали свої голоси 31 тисяча виборців. Найближчий його конкурент набрав на 10 тисяч голосів менше.

Андрій Одарченко ‒ декан факультету управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Харківського державного університету харчування і торгівлі. Він володів низкою компаній з управління й оренди майна у Харкові. Раніше журналісти повідомляли, що він має зв'язки через бізнес батька з чиновником часів Януковича Вадимом Слюсарєвим, який під час виборів став "тіньовим куратором" партії "Слуга народу".

У коментарі ЗМІ Одарченко заявив, що товаришує зі Слюсарєвим, однак"жодних настанов з приводу роботи у Верховній Раді" той йому не давав.

Як повідомляв "Апостроф", раніше стало відомо, що 7 серпня, в офісі партії "Слуги народу" відбудеться розподіл депутатів по групах в майбутній фракції.

Новости партнеров

Загрузка...