RU  UA  EN

Вівторок, 25 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.95
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

25 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Процес запущено: з'явилися нові дані щодо закупівлі США летального зброї для України

У Конгресі США затвердили проект закону "Про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2020 рік", який передбачає надання летальної зброї оборонного характеру для України.

Таке рішення прийняв підкомітет з питань оборони Комітету з асигнувань Палати представників Конгресу США, повідомляє в Facebook посольство України в США.

Документ передбачає виділення Україні $ 250 млн допомоги на оборону. З них $ 50 млн пропонується направити виключно для надання летальної зброї оборонного характеру.

"Документом передбачено, що зазначені кошти мають бути спрямовані також на реалізацію таких програм, таких як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки і спорядження, логістичне забезпечення, розвідувальна підтримка збройних і безпеки сил нашої держави", - йдеться в повідомленні.

Для прийняття документ повинен затвердити повний склад Комітету з питань асигнувань, а також підтримати Палата представників і Сенат. Після цього його повинен підписати президент США Дональд Трамп.

Як повідомляв "Апостроф", раніше в квітні у порт Одеси прибули 35 бойових машин Hummer, які США направили за контрактами, укладеними на основі коштів, виділених Україні в рамках військової допомоги.

Новости партнеров

Загрузка...