RU  UA  EN

Субота, 20 липня
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.75
Політика

ТОП-20 найкращих ресторанів Києва: підсумки голосування

Новини

20 липня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

В "Народному фронті" закликали Зеленського скасувати указ про розпуск парламенту

Указ президента Володимира Зеленського про розпуск парламенту не відповідає Конституції, і скасування його буде правильним кроком для глави держави.

Про це заявив один з ініціаторів конституційного подання щодо незаконності указу про дострокове припинення повноважень парламенту, член фракції "Народний фронт" Ігор Алексєєв.

"Правильний крок, достойний найвищого рівня державного діяча, ким є президент України, – це скасування цього указу… Ми з повагою ставимося до вибору українського народу. На виборах виграв президент Зеленський, чий указ ми оскаржуємо. Як політик заявляю, що люди вимагають змін. І останні президентські вибори це довели. Але основна вимога – це вимога права і справедливості", - зазначив він.

За його словами, люди вимагають відповідальності президента, парламенту, уряду, Конституційного суду, всього суддівського корпусу.

"Межі цієї відповідальності визначені Основним законом держави – а це є Конституція. Конституція не визначає принципу політичної доцільності чи недоцільності… У ваших найвищих інтересах, пане президент, стати взірцем дотримання Конституції і її справжнім, а не вдаваним Гарантом", - підкреслив Алексєєв.

"Успіх кожного громадянина України прямо залежить від кожної дії, яку ви, як глава держави, здійснюєте відповідно до Конституції. Ви маєте захищати Основний закон і ставити інтереси країни вище будь-яких політичних рейтингів, здобутих на дострокових парламентських виборах…. Цей указ не відповідає Конституції. Правильний крок, достойний найвищого рівня державного діяча, ким є президент України, – це скасування цього указу. Зміни Верховної Ради за будь-яких обставин відбудуть 27 жовтня цього року, як і передбачено Конституцією", - резюмувавАлексєєв.

Новости партнеров

Загрузка...