RU  UA  EN

Четвер, 27 червня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
25.90
Політика

Читайте нас у Telegram-каналі

Новини

27 червня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Ляшко взяв участь в акції на Софійській площі за участю ветеранів двох воєн: відео

На акцію "Український безсмертний полк" прийшли ветерани війни на Донбасі, щоб вшанувати загиблих побратимів, а також ветерани Другої світової, яких залишилося дуже мало.

Про це повідомляє прес-служба Радикальної партії.

Присутній на акції Олег Ляшко поспілкувався з 95-річною зенітницею Ганною Кирилівною та 92-річною партизанкою Галиною Федорівною, які розповіли, як воювали та копали окопи. Ганна Кирилівна пішла на фронт у 17 років, а повернулася після перемоги і потім все життя працювала в селі. Галина Федорівна теж пройшла війну, а її онук нині є ветераном АТО. Обидві жінки у цьому поважному віці зберегли світлий розум і добре серце. Олег Ляшко, стоячи між ними, загадав бажання.

"Хочу загадати бажання, щоб ви прожили по 130 років при здоровій пам’яті і щоб ніколи у вашому житті, у житті ваших дітей та онуків, не було ні горя, ні війни, ні сліз. Моє найголовніше бажання – щоб в Україні все було добре і до вас була повага", - зізнався нардеп.

"Таке, як ми переживали, не дай Бог нікому. Я не сиділа на кріслі, а весь час працювала", - розповіла Ганна Кирилівна у відповідь. А потім звернулася до всіх учасників акції з побажаннями миру і добра.

"Дай Бог, щоб закінчилася та війна, щоб не мучилися діти там, бо то страшне, ми ту роботу знаємо", - розповіла 95-річна бабуся, ледь стримуючи сльози.

Ляшко наголосив, що головне завдання нового президента - відновлення справедливого миру і повернення територій.

"Війна - це така зараза, яка нікого не минає. Якщо хтось думає, що його омине, то він помиляється. Дуже важливо, щоб в Україні не було війни, треба відновити мир і повернути території. Я впевнений, що цього хочуть всі українці і чекають від новообраного Президента жорстких дій на захист країни, відновлення справедливого миру і повернення територій", - наголосив нардеп.

Він додав, що не дозволить нікому принижувати ветеранів Другої світової війни.

"8, 9 травня – дні, коли ми згадуємо мільйони жертв, які український народ віддав у боротьбі проти нацизму. Не шанувати подвиг наших бабусь, дідусів, наших Героїв - це дуже не чесно. 10 мільйонів українців віддали свої життя, звільняючи нашу країну від нацистської чуми. І вони воювали не "за родіну, за Сталіна". Вони воювали за свій дім, за свою родину, за свою землю. Треба обов’язково шанувати пам’ять цих Героїв і не паразитувати, не політизувати, як це робить проросійська, промосковська колона. Вони фактично політизують пам'ять Другої світової, при цьому роблять вигляд, що в Україні немає нових героїв і нової війни, яку веде Росія. Ми шануємо пам’ять полеглих і у Другій світовій, і у нинішній російсько-українській війні", - підкреслив Ляшко.

Новости партнеров

Загрузка...