Українські інтернет-користувачі здолали росіян в дискусії з приводу вступу Чорногорії в НАТО.
Обговорення даної теми проводилося в коментарях одного з найбільш популярних російських інтернет-ЗМІ Lenta.ru.
"Весь чорногорський народ благає на колінах Володимира Путіна ввести війська та брати фошистский пронатовський режим!", - з сарказмом зауважив український користувач Dmitry Kamazi (рейтинг коментаря +2).
"По кримському варіанту - референдум. А тут як раз навпаки, губозакатувальна машинка чорногорцям замість референдуму. Думка народу в ліберальної демократії не важливо. Нехай народ засуне його... куди влізе", - пише російський користувач Маша Купина (рейтинг коментаря -1).
"А Ви сумніваєтеся що вони можуть провести референдум і порахувати як треба? Просто економлять на показусі", - відповідає український користувач Epic Troll (рейтинг коментаря +2).
"МЗС Росії звинуватив НАТО в ігноруванні думки чорногорців. Мзс Росії звичайно ж видніше", - іронізує українець Dmitry Kamazi (рейтинг коментаря +5).
"Маша висловила заклопотаність келійними домовленостями", - зазначив Фидель напримерСмирнов (рейтинг коментаря +6).
"Знову Россиюшку взагалі і особисто Захарову плющить! А що робити? Така доля ватников бути вічно отплющенным і обделанным", - підкреслив Ukr Net.
"Чорногорії респект і уважуха, через 3 дні пришвартуюсь у них. Подивимося як вони там святкують", - зазначив Человек Столетия (рейтинг коментаря +2).
"А ви не так Казахстан в свій тайговий союз втягнули? Вже чия б корова мичала, а російська більше молока давала", - зазначає з іронією Михаил Курило.
"Тепер вже точно буде багатополярний світ. Усюди НАТО і оточена кацапия))) Путена можна привітати з успіхом зовнішньої політики))))))", - гуморить користувач silavpravde silavpravde (рейтинг коментаря +3).
"А що це наш МЗС так перейнявся нібито ігноруванням думки чорногорців з питання вступу в НАТО? Думаю, в Чорногорії самі розберуться, вступати їм в НАТО чи ні", - підсумував Валерий Овчинников (рейтинг коментаря +4).
Як повідомляв "Апостроф", у Росії назвали вступ Чорногорії до НАТО штучним, оскільки, на думку Москви, це суперечить думці жителів цієї країни.