Український фотограф Олександр Глядєлов зазначив, що зараз на українських вулицях не живуть безпритульні, на відміну від 90-тих.
Про це він повідомив в інтерв'ю "Апострофу".
"Зараз життя у багатьох нітрохи не легше, а багато в чому, може бути, і важче, ніж було після розпаду Радянського Союзу. Я маю на увазі сімейне виживання, плюс знайди зараз людину, у якого хоча б хтось не загинув на фронті або не прийшов з важкими пораненнями, з посттравматичним синдромом, скільки сімей руйнується зараз. але дітей утримують вдома. Ну, або віддають в інтернати. На вулиці їх це життя не викидає, значить, в людях щось дуже повільно, звичайно, але змінюється", - розповів Глядєлов.
Протилежна ситуація, зазначає наш співрозмовник, була в 90-ті, коли на вулицю потрапили тисячі дітей.
"Тоді на вулицю викинув розлом, історична катастрофа, яка для України в результаті виявилася благом. Історична катастрофа, багато сімей не витримали, уклад звалився. Це викинуло на вулиці таку кількість дітей, неймовірну, досі тобі ніхто не скаже, скільки ж їх було, скаже тільки кількість тих, що пройшли через приймачі та розподільники, інтернати, всілякі державні спецшколи, притулки муніципальні", - говорить фотограф.
Читайте повністю інтерв'ю Олександра Глядєлова "Апострофу": "Нехай Путін править ще два терміни і зруйнує цей Карфаген".