RU   UA   EN  

Вівторок, 21 травня
  • Лайм
НБУ:USD
  • НБУ:USD
  • НБУ:EUR
26.00
Суспільство

Ліга чемпіонов 2018/19: новини, результати, відео

Новини

21 травня

Всі новини

Новости партнеров

Загрузка...

Дерев'янко підтримав автопробіг за доступні авто в Харкові: фото і відео

Кандидат в президенти від партії "Воля", народний депутат Юрій Дерев’янко взяв участь в автопробігу за 10% розмитнення від вартості автомобіля, який відбувся в Харкові.

В акції взяли участь понад 50 машин.

Активісти стверджують, що підтримують людей, які ще не встигли розмитнити свої машини та не в змозі це зробити за "драконівськими" тарифами, які встановила влада.

Дерев’янко підкреслив, що мова йде не лише про автомобілі на європейській реєстрації, а про усі автомобілі, адже кожен українець повинен отримати змогу придбати авто, або змінити старий автомобіль на новий.

"Наша воля - 10% розмитнення. Це єдині, однакові умови для всіх громадян України. Ми на порозі великих змін в країні. А це означає, що чим більше громадян України має чітку єдину позицію, тим більше політики на всіх нас будуть звертати увагу", - підкреслив Дерев’янко.

Напередодні виборів він закликав людей голосувати не за так званих "прохідних" кандидатів, а за власні цінності, ідеї, переконання і погляди.

Під час заходу Дерев’янко підкреслив, що закони про розмитнення, які були ухвалені в минулому році, не вирішили проблеми авто на європейський реєстрації, а лише більше її поглибили.

Дерев’янко нагадав, що разом з автомобілістами розробив два законопроекти № 9518 і 9519, які впроваджують єдине правило для всіх українців – 10% розмитнення від вартості автомобіля плюс оплата пенсійного фонду при перереєстрації і все.

"Це означає, що в державний бюджет за нашими законами протягом одного року надійде 23 мільярди гривень, з них 14,2 млрд гривен від розмитнення та понад 8 млрд грн – це ПДВ і акциз з палива, яке ці автомобілі споживають за один рік", - порахував Дерев’янко.

За словами політика, автомобіль – це не розкіш, а засіб бути економічно активними, заробляти гроші на себе і свої родини для кожного українця.

Дерев’янко додав, що якщо українців змусять позбутися своїх машин, обласні, районні бюджети недоотримають багато коштів.

Нагадаємо, 31 січня Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти №9518 та №9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Відповідні зміни депутат пропонує внести в Податковий та Митний кодекси України.

Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

Раніше автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці, Вінниці, Одесі, Чернігові та Львові.

Новости партнеров

Загрузка...