RU  UA  EN

Понеділок, 25 листопада
  • НБУ:USD 41.05
  • НБУ:EUR 42.85
НБУ:USD  41.05
Суспільство

Новини

25 листопада

24 листопада

Всі новини

У Полтаві попрощалися з молодим бійцем, загиблим на Донбасі: фото і відео

У п'ятницю, 21 лютого, в Полтаві провели в останній шлях бійця Максима Хітайлова, який воював на Донбасі.

Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на ресурс "Зміст".

Тіло героя перевезли з Сєвєродонецька машиною. На кордоні Полтавської області його зустріли десятки машин і супроводили до Полтави. По дорозі його зустрічали побратими, які пройшли війну, матері загиблих бійців, всі з повагою і вдячністю проводжали Максима.

Прощання відбулося на площі перед Полтавською ОДА. На ній зібралися полтавці, щоб проводити в останній шлях полеглого на Сході українського героя.

"У 2014 році Максим мабуть був в класі 10-м і тоді він бачив, як такі як ми в 2014-2015 йшли на війну. Він закінчив школу і на прикладі багатьох з нас бачив, що не потрібно ховатися за заробітками в Польщі, чи щось таке. Я дивився інтерв'ю з його однокласниками, які говорили: "Ми ж його відмовляли" і все інше. Мені здається... ні, я впевнений, що всі його предки, які свого часу воювали проти московської орди, потім Московського царства, потім Російської імперії, потім з радянськими окупантами. Він - гідний нащадок своїх предків, які воювали. І як його предки, він з честю виконав свої обов'язки. Максим до останнього не відступив і з честю загинув на полі бою. Москва - наш ворог. І ми повинні воювати до кінця. Адже якщо не ми, то наші діти і онуки будуть воювати знову. Слава Україні! Слава Максиму!", - розповів у своєму виступі Анатолій Ханко, заступник голови Полтавської облради, "свободівець", який був добровольцем батальйону спецпризначення "Азов".

Далі з Полтави Максима Хітайлова повезли в село Вирішальне Лохвицького району, де він залишиться назавжди.

Нагадаємо, боєць загинув в результаті атаки позицій підрозділів Об'єднаних сил України 18 лютого.

Як повідомляв "Апостроф" 20 лютого в Трускавці провели в останній шлях волонтера і військового лікаря Зиновія Допілку.