Наша Україна має незліченну кількість природних та рукотворних рекреаційних зон, де можна відпочити від постійних стресів, міського шуму та відновити внутрішні ресурси для продовження боротьби з російським агресором. Хоч багато українців вважають відпочинок нині недоречним, проте зараз як раз можна дослідити власну Батьківщину.
Про те, де можна відновити сили та енергію, розповіли в ТСН.
Унаслідок повномашстабного вторгнення РФ в Україну українці не зможуть відпочити в улюблених Одеській, Херсонській, Миколаївській областях, Бердянську, на Арабатській Стрілці через авіаудари, заміноване море та окупацію. Водночас курорти на заході країни зараз переповнені внутрішньо переміщеними особами.
У зв'язку з цим туристичні агенції рекомендують відвідати такі місця в Україні, які здивують вас красою та унікальністю української природи:
Дністровський каньйон, розташований на кордоні Івано-Франківської, Хмельницької, Чернівецької та Тернопільської областей.
Дністровський каньйон
Затоплене село у Хмельницькій області, яке називають українською Атлантидою – Бакоту.
Бакота
Одне із семи чудес України – Національний парк Подільські Товтри.
Національний парк Подільські товтри
Покупатися можна на озерах України – на Синевирі у Закарпатській області, Світязі, Шацькі озерах, розташовані у Волинській області, у Блакитних озерах Чернігівської області, на озері Берестуватий Кіровоградської області, Білому озері Сумської області.
Блакитні озера на Чернігівщині
Для оздоровлення варто обрати термальні курорти Берегово, Солотвино, Косино у Закарпатській області, санаторіях Трускавця, Моршина, Миргорода.
Курорт "Миргород"
Якщо скучили за водами Дніпра, то в Черкасах усі три комунальні пляжі офіційно відкрили для відвідування. Там встановили дитячі та дорослі буйки для позначення безпечних місць купання, навіси, працюють рятувальні пости.
Пляж у Черкасах
Раніше "Апостроф" повідомляв, у яких містах України можливий пляжний відпочинок під час війни.