Telegram-канал «Джокер», який має кілька сотень тисяч підписників, заблоковано. Повідомляється, що "цей канал заблоковано через розповсюдження особистої інформації осіб без згоди (doxxing)".
У цьому можливо пересвідчитися при спробі зайти на канал.
Телеграм-канал «Джокер» з'явився у 2019 році, його пов'язують з 30-річним Романом Кравцем, колишнім пранкером, який свого часу був членом партії "Слуга народу" та 153-м номером виборчого списку, проте не пройшов до парламенту.
У 2022 році СБУ у відповіді на запит нардепки Ірини Геращенко повідомляла, що канал належить до переліку прокремлівських ресурсів, які «використовуються невстановленими особами для здійснення деструктивної інформаційної діяльності на шкоду державній безпеці України».
У 2024 році Кравець заявив, що був "Джокером", проте продав канал 2 роки тому за 2 млн.доларів, проте кому — не знає. Пізніше він заявив, що не має доступу до каналу, проте в дружніх відносинах з новим власником і навіть може просити ставити або видаляти публікації.
Відповідно до журналістських розслідувань, Кравець, ймовірно, комунікував з Офісом президента.
Доксинг, doxing (documents dropping), в якому обвинувачують "Джокер" — практика збирання та публікації особової чи ідентифікуючої інформації про певну особу чи організацію. Для збирання інформації використовуються пошук в інтернеті, дослідження в соціальних мережах, перевірка в публічно доступних базах даних та в незаконно отриманих базах даних певних організацій, методи соціальної інженерії, стеження, хакерство. Доксинг часто використовується як метод впливу (зокрема політичного), помсти, цькування та шантажу.