RU  UA  EN

Середа, 30 квітня
  • НБУ:USD 41.05
  • НБУ:EUR 46.70
НБУ:USD  41.05
Суспільство

Новини

30 квітня

Всі новини

"Моральні. Потвори. З нульовою історичною памʼяттю": офіцерка ЗСУ прокоментувала етичний скандал з рекламою взуття

Фото: скриншот

Рекламна фотографія бренду, де взуття розмістили на круасанах, викликало хвилю обурення серед українців.

Цей інцидент також прокоментувала офіцерка ЗСУ, керівниця медичної служби "Ульф" батальйону "Вовки Да Вінчі" Аліна Михайлова, опублікувавши кілька повідомлень в Threads.

Щодо цього вона пише:

"Якщо ви не розумієте чому ж реклама Coosh - абсолютна діч - то почитайте трохи історію України. Там ви дізнаєтеся про те як поколіннями в українців забирали хліб, знищували його окупанти та диктатори. Зайдіть трошки в інтернети, якщо ви наглухо відбиті - та дізнайтесь про те як українських військовослужбовців зараз в полоні морять голодом росіяни. Дізнайтесь про відсутність зараз в таких містах як Покровськ будь-якої їжі та щастя місцевих людей від простої хлібини з сіллю".

Також Аліна Михайлова зауважує:

"Згадайте Азовсталь та радість бійців тоді від простого підсмаженого на вогні хлібчика. Моральні. Потвори. З нульовою історичною памʼяттю. Та два світи в одній країні".

Зізнається, що все дитинство і юність вона провела з бабусею. Від неї й побачила таке особливе відношення до хліба:

"Вся ця повага до хліба - це є і біль і шрам цілої нації. І ні - він не пройде ніколи".

Зауважимо, що мова про цю рекламну фотографію.

Бренд, побачивши реакцію українців, перепросив та видалив відповідний допис. В історіях на сторінці в Instagram пишуть наступне:

"Ми щиро шкодуємо, що наша публікація викликала негативні враження. Ми з глибокою повагою ставимося до хліба та всіх виробів із пшениці, розуміючи їхню цінність, особливо в нинішній час. Наша мета не була в тому, щоб знецінити або зневажити продукт, за який наш народ зараз бореться та працює у складних умовах. Зйомка мала виключно естетичну мету і жодним чином ми не хотіли образити чи зачепити чиїсь почуття".

Читайте також в "Апострофі", як український військовий розчулив історією про літнє подружжя з прифронтових територій.