Програма "Велика деолігархізація" створювалася виходячи з ідеї дотримання балансу між інтересами українців, влади і бізнесу в Україні, а відомі представники українського політикуму працюють в цьому проекті виходячи з власних позицій і поглядів.
Про це в інтерв'ю "Апострофу" розповів автор і ведучий телевізійного проекту, член Наглядової ради "Медіа Групи Україна" Дмитро Белянський.
"Стежити і голосно задавати питання, в тому числі ті, які приходять в голову найрізноманітнішим глядачам, ніж щось пояснювати. Пояснюватися мають ті, хто затіяв деолігархізацію і вже оголосив її панацеєю від усіх бід українського суспільства... "Велика деолігархізація" - це точно не "великий одобрямс". Дискусія ведеться з відкритих і заздалегідь заявлених позицій, що в боротьбі з Системою президент Зеленський не має втратити свій рейтинг, Україна не повинна втратити великий і прозорий бізнес, а великий і прозорий бізнес не повинен втратити свою репутацію", - зазначив він.
Автор телепроекту також розповів про те, як до програми вдалося залучити колишню прес-секретарку президента України Юлію Мендель.
"Ні для кого не секрет, що і МГУ, і інші активи СКМ приведені у відповідність філософії бізнесу акціонера, Ріната Ахметова, що припускає створення на підприємстві кращих умов праці на ринку... Оскільки ми завжди пропонуємо найкращі умови, у нас немає проблем із залученням кращих людей. Буває тільки навпаки. Тому наше партнерство з Юлією Мендель грунтується не на будь-яких неймовірних фінансових умовах, воно засноване саме на творчому партнерстві - воно вигідно і їй, і нам. Я вважаю, що Юлія Мендель для української політики сьогодні - це як Грета Тунберг. Її багато критикують, але її слова заслуговують на увагу. Вона сама заслуговує на підтримку, занадто багато керованої і некерованої ненависті обрушилося за останній час на нашу колегу. Тому ми не могли не запропонувати їй роботу", - розповів Дмитро Белянський.