Неділя, 28 квітня

28 квітня

Мілевський забив дебютні голи у Білорусі: опубліковано відео

Екс-гравець збірної України Артем Мілевський забив свої перші голи у складі "Динамо-Брест". Українець відзначився дублем у матчі чемпіонату Білорусі проти "Крумкачи".

У середині першого тайму Мілевський отримав пас у штрафну, обробив м'яч і переграв голкіпера. А в другому таймі українець зіграв на добиванні після удару в штангу у виконанні його одноклубника. Крім того, Мілевський взяв участь і в ще одному м'ячі своєї команди - після прострілу нападника гравець "Крумкачи" відправив м'яч у свої ворота.

Мілевський був замінений на 78-й хвилині гри, а матч завершився перемогою "Динамо-Брест" з рахунком 3:0.

Відзначимо, що для Мілевського це був четвертий матч за "Динамо-Брест" і другий матч в рамках чемпіонату Білорусі. У попередньому поєдинку нападник зробив гольову передачу.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що в Білорусі жорстко розкритикували Мілевського в прямому ефірі.