Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

"Зоря" стала автором чергової сенсації в Лізі Європи: відеоогляд

Луганська "Зоря" зіграла третій матч у рамках групового етапу Ліги Європи у поточному сезоні.

Суперниками луганчан були футболісти німецької "Герти". Зустріч завершилася перемогою українців - 2:1.

У першому таймі гості показали цікавий футбол, однак забити вдалося саме українського колективу. Точним ударом зі штрафного відзначився Сілас.

У другому таймі вже "Зоря" грала "першим" номером, однак луганчани пропустили прикрий м'яч. Вирішальним стало взяття воріт у виконанні Сватка, який забив п'ятою і подарував команді три очки.

Зоря – Герта 2:1
Голи: Сілас, 42, Сваток, 79 – Зельке, 56

Зоря: Лунін – Опанасенко, Прийма (Сваток, 22), Гречишкін, Сухоцький – Харатін (Андрієвський, 63), Сілас – Караваєв, Гордієнко, Луньов (Громов, 81) – Юрі.

Герта: Ярстейн – Пекарік, Штарк, Рекик, Платтенхардт – Вайзер, Лустенбергер, Майєр, Эссвайн (Калу, 58) – Лазаро, Зельке (Ібішевіч, 57).

Попередження: Сілас, Луньов – Майєр, Зельке, Ібішевіч.

Після трьох турів луганчани набрали шість очок і відірвалися від третього місця на чотири бали.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" здобув важливу перемогу в третьому турі Ліги чемпіонів.

Розділ: Спорт Тема: Футбол