Субота, 4 травня

4 травня

Українські гімнастки феєрично виступили на міжнародному турнірі в Європі: опубліковано відео

Українські гімнастки завоювали п'ять медалей на щорічному Міжнародному турнірі "Кубок Софії 2018", який проходив у Болгарії.

Як повідомляє офіційний сайт Федерації гімнастики України, нашу країну на цих змаганнях представляли лідери юніорської збірної Христина Погранична і Вікторія Онопрієнко.

Українським спортсменкам вдалося завоювати медалі у всіх п'яти видах програми: командному змаганні, а також чотирьох особистих фіналах.

У командній першості з сумою балів 126,250 українські грації завоювали "срібло", поступившись лише команді Росії. А Христина Погранична виграла золоту медаль у фіналі з м'ячем, дві срібних нагороди в фіналах з обручем і булавами, а також "бронзу" в фіналі зі стрічкою.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що українки завоювали три медалі на престижних змаганнях з карате.