• НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

ЗМІ назвали причину провальної гри воротаря "Ліверпуля" в фіналі Ліги чемпіонів

Воротар "Ліверпуля" Лоріс Каріус отримав серйозну травму по ходу фінального матчу Ліги чемпіонів проти "Реала" (1:3).

На початку другого тайму захисник мадридського клубу Серхіо Рамос в боротьбі за м'яч вдарив ліктем Каріусу в голову, від чого у голкіпера стався струс мозку.

Втім, воротар не просив заміну і вже через кілька хвилин грубо помилився, викинувши м'яч прямо на ногу форварду "Реала" Каріму Бензема. А вже в кінцівці зустрічі Каріус пропустив безглуздий гол після дальнього удару Гарета Бейла.

Через кілька днів після матчу лікарі "Ліверпуля" відправили Каріуса на медичне обстеження, яке і виявило травму голови.

Раніше "Апостроф" повідомляв про те, що після провального матчу з "Реалом" Каріус кинула його подруга-модель.