Лідери групи Н зіграли внічию у видовищному матчі ЧС-2018: відеоогляд

Лідери групи Н збірні Японії та Сенегалу зіграли внічию в матчі другого туру групового етапу ЧС-2018. Результативний поєдинок завершився з рахунком 2:2.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Японія - Сенегал.

Сенегалу вдалося досить швидко вийти вперед - після помилки захисника японської збірної Сабалі пробив по воротах, Кавасіма відбив м'яч в ногу Мане, від якої сфера і влетіла в сітку. На 34-й хвилині тайму Японія відповіла голом Інуї, який точно пробив у нижній кут воріт.

Після перерви команди знову обмінялися голами. У Сенегалу точним ударом в ближній кут відзначився Ваге, а у Японії після помилки голкіпера гол забив Хонда, який вийшов на заміну.

Також відзначимо, що по ходу другого тайму після удару Інаі Сенегал врятувала перекладина.

ЯПОНІЯ - СЕНЕГАЛ: ВІДЕО ГОЛІВ

Після двох турів Японія і Сенегал набрали по 4 очки і продовжують очолювати свою групу.

Японія - Сенегал - 2:2
Голи: Інуї Такасі, 34, Хонда, 78 - Мане, 11, Ваге, 71

Японія: Кавасіма, Х. Сакаї, Йосіда, Сьодзо, Нагатомо, Хасебе, Сібасакі, Харагуті (Окадзакі, 75), Кагава (Хонда, 72), Інуї (Усамі, 87), Осако

Сенегал: Х. Ндіайе, Сабалі, Кулібалі, Сане, Ваге, П. Ндіайе (Ндоє, 81), А. Ндіайе (Куяте, 65), Гуйє, Сарр, Ньянг (Діуф, 86), Мане

Попередження: Інуї, Хасебе - Ньянг, Сабалі, Ндоє

СПЕЦПРОЕКТ ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2018: НОВИНИ, РЕЗУЛЬТАТИ, ТАБЛИЦІ, ВІДЕО ОГЛЯДИ МАТЧІВ