Вівторок, 23 квітня
  • НБУ:EUR 41.85

23 квітня

Українська тенісистка успішно стартувала на великому турнірі

Українка Леся Цуренко перемогла британку Кеті Бултер в першому колі турніру серії WTA Premier 5 в Монреалі.

У першому сеті українська тенісистка відразу зробила брейк, після чого пішла у відрив - 2:0. Але у восьмому геймі Бултер зуміла зрівняти рахунок - 4:4. Втім, Цуренко тут же взяла подачу суперниці, а потім на своєму геймі виграла перший сет - 6:4.

На початку другого сету суперниці обмінялися спочатку брейками, а потім захистили свої подачі - 2:2. Після цього Цуренко повністю перехопила ініціативу і виграла всі гейми - 6:2.

Цуренко (Україна) - Бултер (Великобританія) - 6:4, 6:2.

У наступному колі Цуренко зіграє з переможницею пари Наомі Осака (Японія) - Карла Суарес-Наварро (Іспанія). Поєдинок українки відбудеться 8 серпня.

Що стосується першої ракетки України Еліни Світоліной, то вона вступає в боротьбу з другого раунду і зіграє з переможницею пари Ван Цян (Китай) - Міхаела Бузарнеску (Румунія). Матч Світоліной також пройде 8 серпня. Варто відзначити, що в цьому році Бузарнеску вже двічі перемогла Світоліну.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що Цуренко вилетіла в чвертьфіналі турніру в Бірмінгемі.