Айнтрахт - Шахтар: відео голів

Донецький "Шахтар" 21 лютого провів матч-відповідь 1/16 фіналу Ліги Європи проти німецького "Айнтрахта". На виїзді "гірники" програли з рахунком 1:4.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу "Айнтрахт" - "Шахтар".

"Айнтрахт" вийшов вперед на 23-й хвилині матчу - Лука Йович сильним ударом з центру штрафного майданчика замкнув простріл з правого флангу. Ще через три хвилини господарі збільшили свою перевагу - арбітр призначив пенальті за гру рукою Миколи Матвієнка, і одинадцятиметровий реалізував Себастьян Аллє.

На 63-й хвилині "Шахтар" відіграв один м'яч. Красива атака "гірників" завершилася точним ударом Жуніора Мораеса метрів з шести - Кевін Трапп торкнувся м'яча, але не зумів зупинити його.

Після цього "Айнтрахт" двічі врятувала перекладина, а в кінцівці матчу господарі довели рахунок до крупного. Спершу дубль в контратаці оформив Аллє, а потім Анте Ребич відзначився ударом в нижній кут.

АЙНТРАХТ - ШАХТАР: ДИВИТИСЯ ВІДЕООГЛЯД МАТЧУ

Нагадаємо, в першому матчі команди зіграли внічию - 2:2.

Айнтрахт - ШАХТАР - 4:1

Голи: Йович, 23, Аллє, 27 (пенальті), 81, Ребич, 88 - Мораес, 63