Понеділок, 6 травня
  • НБУ:USD 39.20
НБУ:USD  39.20

6 травня

Український футболіст красивим голом приніс своїй команді перемогу в Європі: опубліковано відео

Захисник збірної України Едуард Соболь приніс перемогу "Яблонецю" у виїзному матчі 24-го туру чемпіонату Чехії проти "Тепліце".

Український футболіст на 53-й хвилині за рахунку 0:1 віддав результативну передачу, а на 74-й хвилині матчу сам відзначився голом. Соболь приніс "Ябллонецю" перемогу красивим ударом з меж штрафного під поперечину. Матч в підсумку завершився з рахунком 2:1.

Цей гол і асист стали для Соболя першими в шістнадцяти матчах за "Яблонець" в поточному сезоні.

Нагадаємо, Соболь виступає за "Яблонець" на правах оренди. Контракт гравця належить донецькому "Шахтарю".

Раніше "Апостроф" також повідомляв про те, що в Англії розхвалили гру українського футболіста.