Середа, 24 квітня

24 квітня

Збірна Аргентини зганьбилася в першому матчі після повернення Мессі: відеоогляд

Збірна Аргентина програла в товариському матчі Венесуелі з рахунком 1:3. Матч пройшов в Мадриді на стадіоні "Ванда Метрополітано".

Рахунок на початку матчу відкрив Саломон Рондон, а в кінцівці першого тайму Джон Мурільо збільшив перевагу венесуельців. На 59-й хвилині Лаутаро Мартінес скоротив розрив в рахунку, але через деякий час Джозеф Мартінес забив в ворота аргентинців третій гол.

Це була перша гра за збірну Аргентини форварда Ліонеля Мессі після чемпіонату світу-2018. Перерва довжиною в 256 днів стала для нього найдовшою в кар'єрі у збірній.

Аргентина - Венесуела - 1:3 (0:2)

Голи: Мартінес (59) - Рондон (6), Мурільо (44), Мартінес (75, з пенальті)

Аргентина: Армані, Монтіель, Мартінес (Бланко, 46), Меркадо (Каннеманн, 46), Тальяфіко, Паредес, Ло Чельсо (Перейра, 78), Мартінес (Суарес, 46), Фойт, Мессі, Мартінес (Бенедетто, 70).

Венесуела: Фаріньес, Росалес, Осоріо, Вільянуева, Ернандес, Еррера (Сотельдо, 64), Морено, Мурільо (Уртадо, 89), Рінкон, Мачис (Аньор, 79), Рондон (Мартінес, 72).