Пʼятниця, 26 квітня

26 квітня

25 квітня

Аякс - Ювентус: відеоогляд матчу

В першому матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів нідерландський "Аякс" на своєму полі приймав туринський "Ювентус". Зустріч завершилася нічийним результатом - 1:1.

На "Апострофе" пройшла онлайн-трансляція зустрічі нідерландської та італійського клубів.

Цікаво, що обидва м'ячі команди забили з різницею в хвилину ігрового часу. Перед свистком на перерву відзначився португалець Кріштіану Роналду, а відразу після відновлення гри "Аякс" відновив рівність в рахунку завдяки голу Нереса.

Наступна зустріч команд пройде в Турині 16 квітня.

Аякс - Ювентус 1:1

Голи: Нерес, 46 - Роналду, 45

Аякс: Онана, Тальяфіко, Блінд, де Лігт, Велтман, Ф. де Йонг, ван де Беек, Шене (Эккеленкамп, 75), Нерес, Тадіч, Зієх.

Ювентус: Щесни, Канселу, Бонуччі, Ругані, Алекс Сандро, Бентанкур, Пьяніч, Матюіді (Дібала, 74), Бернардескі, Манджукіч (Дуглас Коста, 60), Роналду.

Попередження: Тальяфіко, Ф. де Йонг, Шене, Эккеленкамп — П'яніч.