Четвер, 25 квітня

25 квітня

24 квітня

Португалія стала першим чемпіоном в історії Ліги націй: відеоогляд

У фінальному матчі Ліги націй збірна Португалії обіграла команду Нідерландів з рахунком 1:0 і стала першим чемпіоном в історії турніру. Зустріч відбулася на стадіоні "Драгау" в Порту.

"Апостроф" провів онлайн-трансляцію матчу Португалія - Нідерланди.

У першому таймі Португалія мала беззаперечну перевагу і завдала 10 ударів по воротах проти одного у суперника. Найреальніший шанс відкрити рахунок на 30-й хвилині мав Фернандеш, але його дальній удар відбив голкіпер голландців.

Перемогу португальцям приніс Гонсалу Гедеш, якому вдався чудовий удар з лінії штрафної на 60-й хвилині. Голландці намагалися відігратися, створили кілька моментів, але пробити воротаря португальців так і не зуміли.

Португалія - Нідерланди - 1:0 (0:0)

Гол: Гедеш (60)

Португалія: Руй Патрісіу, Діаш, Геррейро, Нелсон Семеду, Фонте, Бернарду Сілва, Данилу Перейра, Гедеш (Рафа Сілва, 75), Бруну Фернандеш (Моутінью, 81), Вільям Карвалью, Роналду.

Нідерланди: Сіллессен, де Лігт, Блінд, Думфріс, ван Дейк, Депа, де Рон (де Йонг, 81), Бергвейн (ван де Бек, 60), Вейналдум, Бабел (Промес, 46), де Йонг.

Попередження: Думфріс (88).