Аргентина в вогняному матчі стала третьою на Кубку Америки: відеоогляд

Завершився матч за третє місце Кубка Америки між збірними Аргентини і Чилі. Перемогу в грі з рахунком 2:1 здобули аргентинці.

Вже до 23-ї хвилини команда Ліонеля Скалоні вигравала з різницею в два м'ячі завдяки голам Серхіо Агуеро і Пауло Дібали. Однак на 37-й хвилині аргентинці залишилися без свого капітана Ліонеля Мессі, який разом з Гарі Меделєм був видалений з поля за бійку. На 58-й хвилині Артуро Відаль ударом з пенальті скоротив відставання в рахунку, але все ж перемога в грі залишилася за Аргентиною.

Аргентина - Чилі - 2:1

Голи: Агуеро, 12; Дібала, 22; Відаль, 58 (з пенальті).

Аргентина: Армані, Фойт, Песселья, Отаменді, Тальяфіко, Де Пауль, Паредес, Ло Чельсо (Морі, 89), Мессі, Агуеро (Суарес, 81), Дібала (Ді Марія, 67).

Чилі: Аріас, Діас, Медель, Хара (Маріпан, 50), Ісла, Чарлес Арангіс (Кастільо, 83), Пулгар, Відаль, Бісесвар, Санчес (Фернандес, 17), Варгас.

Вилучення: Мессі, 37 - Медель, 37 (обидва - неспортивна поведінка).

Раніше "Апостроф" повідомляв, що два легендарних футболіста з'ясували відносини в рингу.