Четвер, 2 травня

2 травня

1 травня

"Шахтар" вирвав перемогу над "Динамо" в захоплюючому матчі: відео

У матчі 3-го туру молодіжного чемпіонату України донецький "Шахтар" U21 на виїзді обіграв київське "Динамо" з рахунком 2:1.

Господарям вдалося вийти вперед на 53-й хвилині завдяки результативному удару Данила Сухоручка. "Гірники" відігралися через 20 хвилин - м'яч у ворота своєї команди відправив Данило Скорко. Вирвати перемогу "Шахтарю" вдалося за чотири хвилини до закінчення основного часу матчу. Голом відзначився Валерій Бондаренко.

"Динамо" U-21 - "Шахтар" U-21 - 1:2

Голи: Сухоручко, 53 - Скорко, 73 (у свої ворота), Бондаренко, 86.

"Динамо": Бущан, Скорко (Дмитрук, 76), Попов (Хондак, 78), Сирота, Сідклей, Андрієвський (Надольский, 46), Білошевський, Янаков (Мащенко, 77), Шапаренко, Цітаішвілі, Сухоручко (Ісаєнко, 71) .

"Шахтар": Трубін, Меліченко, Семеніхін, Бондар, Сіпріано, Криськів, Приходько, Очеретько (Мудрик, 46), Фернандо (Холод, 84), Бондаренко (Судаков, 90+1), Борячук.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що "Шахтар" зазнав серйозної втрати перед битвою з "Динамо" в чемпіонаті України.