• НБУ:EUR 42.05
НБУ:USD  38.85

29 березня

У Бразилії стихія зупинила футбольний матч: фото

Футбольний матч чемпіонату Бразилії у третьому за силою дивізіоні країни між командами "Луверденсе" і "Атлетіко Акреано" був перерваний через незвичайну причину.

Так, головний арбітр зустрічі зупинив гру вже на 6-й хвилині через сильний дим, який був викликаний лісовою пожежею, що підібралася до стадіону. Матч був відновлений через сім хвилин.

Відзначимо, що перемогу у зустрічі з рахунком 3:2 здобула команда "Атлетіко Акреано". Переможний гол гості забили на 90+2-й хвилині. Однак на турнірну таблицю в чемпіонаті цей результат ніяк не вплинув - обидві команди зайняли два останні місця і вилетіли в четвертий дивізіон.

Раніше "Апостроф" повідомляв, що футболісти збірної України отримали премії за перемогу на чемпіонаті світу.